Skolledning

BJURHéLL ERIK

Erik Bjurhäll

Rektor

076 629 95 55

erik.bjurhall@noviaengelskaskolan.se

NILSSON ROLF

Rolf Nilsson

Biträdande rektor

rolf.nilsson@noviaengelskaskolan.se

dsc_2845

Tanja Bobor

Biträdande rektor / Specialpedagog

tanja.bobor@noviaengelskaskolan.se

Lärare

daniel-kashefi

Daniel Kashefi

Mentor årskurs 1A

daniel.kashefi@noviaengelskaskolan.se

ann-viio

Ann Viio

Mentor årskurs 1B

ann.viio@noviaengelskaskolan.se

 

 

Amy Elisson

Mentor Årskurs 2A

amy.elisson@noviaengelskaskolan.se

silvia-artigas

Silvia Artigas

Mentor årskurs 2B

silvia.artigas@noviaengelskaskolan.se

NGAMA-HANNA

Hanna Ngama

Mentor Årskurs 3

hanna.ngama@noviaengelskaskolan.se

THOMASSON EMELIE

Emelie Thomasson

Mentor Årskurs 4

Lärare svenska/engelska

emelie.thomasson@noviaengelskaskolan.se

jonas-bergroth

Jonas Bergroth

Mentor årskurs 4

Lärare Musik

jonas.bergroth@noviaengelskaskolan.se

helen-karlsson

Helen Karlsson

Mentor årskurs 5

Lärare svenska/SO/engelska

helen.karlsson@noviaengelskaskolan.se

JESSICA-HOGBERG

Jessica Högberg

Mentor årskurs 6

Lärare Bild

jessica.hogberg@noviaengelskaskolan.se

dsc_2850

David Longo

Mentor årskurs 6

Lärare matematik/naturvetenskap/teknik

david.longo@noviaengelskaskolan.se

OSCARSSON ERIK

Erik Oscarsson

Mentor årskurs 7

Lärare matematik/naturvetenskap/teknik

erik.oscarsson@noviaengelskaskolan.se

anela-sabljic

Anela Sabljic

Mentor årskurs 8

Lärare SO

anela.sabljic@noviaengelskaskolan.se

ARVIDSSON CARINA

Carina Arvidsson

Mentor årskurs 9

Lärare engelska/svenska

carina.arvidsson@noviaengelskaskolan.se

maria-gonzalez-santamaria%cb%98

María González

Lärare spanska/engelska

maria.gonzalez@noviaengelskaskolan.se

KHELAN-BUTEN

Khelan Buten

Lärare textilslöjd

khelan.buten@noviaengelskaskolan.se

amanda-eade

Amanda Eade

Lärare Idrott

amanda.eade@noviaengelskaskolan.se

Margit-Norberg

Margit Norberg

Lärare hemkunskap

margit.norberg@noviaengelskaskolan.se

andre-muzela

André Mbaya

Lärare franska

andre.mbaya@noviaengelskaskolan.se

tommy-dackheim

Tommy Dackheim

Lärarvikarie

tommy.dackheim@noviaengelskaskolan.se

LINHART JENNY

Jenny Linhart

Föräldraledig

Lärare textilslöjd/tyska

jenny.linhart@noviaengelskaskolan.se

dsc_2840

Anjuli Kopta

Mentor årskurs 3

Föräldraledig

anjuli.kopta@noviaengelskaskolan.se

KOLAREVIC NATASA

Natasa Kolarevic

Tjänstledig

Specialpedagog

natasa.kolarevic@noviaengelskaskolan.se

Förskoleklass & fritidsverksamhet

anna-miettinen

Anna Miettinen

Förskoleklass

anna.miettinen@noviaengelskaskolan.se

matilda-kiriakou

Matilda Kiriakou

Förskoleklass

matilda.kiriakou@noviaengelskaskolan.se

lisa-stagnell-johansson

Lisa Stagnell Johansson

Förskoleklass

lisa.stagnell@noviaengelskaskolan.se

magdalena-lam

Magdalena Lam

Förskoleklass

magdalena.lam@noviaengelskaskolan.se

EL-NATOUR JAMILE

Jamile El-Natour

Föräldraledig

Förskoleklass

jamile.elnatour@noviaengelskaskolan.se

MORAGA GABRIEL

Gabriel Moraga

Arbetsledare för fritidsverksamheten

gabriel.moraga@noviaengelskaskolan.se

BéCKSTRôM MARCUS

Marcus Bäckström

Fritidsverksamhet

marcus.backstrom@noviaengelskaskolan.se

marco-tawfik

Marco Tawfik

Fritidsverksamhet

marco.nafa@noviaengelskaskolan.se

PAVLICA SUZANA

Suzana Pavlica

Fritidsverksamhet

suzana.pavlica@noviaengelskaskolan.se

erika-arnkvist

Erika Arnkvist

Fritidsverksamhet

erika.arnkvist@noviaengelskaskolan.se

hanna-riddarmark

Hanna Riddarmark

Fritidsverksamhet / Elevassistent

hanna.riddarmark@noviaengelskaskolan.se

christopher-borchies

Christopher Borchies

Fritidsverksamhet 

christopher.borchies@noviaengelskaskolan.se

cem-sen

Cem Sen

Fritidsverksamhet

cem.sen@noviaengelskaskolan.se

linnea-fagerlund

Linnéa Fagerlund

Fritidsverksamhet

linnea.fagerlund@noviaengelskaskolan.se

Skolhälsa & administration

WALLêN ELISABETH

Elisabeth Wallén

Skolsköterska

elisabeth.wallen@noviaengelskaskolan.se

ANDERSSON SARA

Sara Andersson

Kökschef

sara.andersson@noviaengelskaskolan.se

JAFARI RAD ALI

Ali Jafari

IT-Ansvarig

ali.jafari@noviaengelskaskolan.se

MAHMOUD TAMER

Tamer Mahmoud

Vaktmästare

tamer.mahmoud@noviaengelskaskolan.se

christerekonomi

Christer Andersson

Ekonomichef

christer.andersson@noviaengelskaskolan.se